6.2.20

שיטות אחסנת תכולה דירה

עוברים דירה וצריכים לאחסן תכולה?
בארץ נהוגות כמה שיטות עיקריות לאחסון תכולה. אחסון פריט בודד, אחסון פריטים בודדים ואחסון תכולה מלא. ההבדל הוא בשיטת האחסון, כלומר, האם הלקוח משלם על חדר שלם גם באחסון פריט בודד או רק על השטח אותו הוא דורש.


שיטת אחסון בתאים- על בסיס מחיר קבוע לחדר


זוהי השיטה הנפוצה ביותר לאחסון תכולה בישראל. אתם שוכרים תא, נניח בגודל 3 מטר על 3 מטר בגובה 3 מטר, בסה"כ 27 מטר קוב. משלמים מחיר מטר הקוב כפול המחיר שגובה המחסנאי וזה המחיר לחודש בתוספת מע"מ.     

זהירות לא להסכים לאחסן בזול ללא חשבונית בכדי לחסוך כסף. אחסון ללא חשבונית זה עבירה פלילית וגם סיכון התכולה שלכם כי לא יהיה לכם ביטוח ולא הוכחה במקרה של שריפה או גניבה.

שיטת אחסון על בסיס שטח הפריט


שיטה זו מוגדרת כאחסון פריטים בודדים היא השיטה החסכונית ביותר לאחסון מעט תכולה.
אתם משלמים רק בעבור הפריט ולא עבור תא שלם. יש אפשרות  לבקש לאכלס בתא עם עוד מספר פריטים בודדים של אנשים כמותכם או על מדף בגובה.

אל דאגה, חברת האחסנה אחראית לכל נזק או גניבה ואין ממש לחשוש גם אין לכם תא פרטי משלכם. שיטה זו נהוגה רבות בחו"ל ובשנים האחרונות החלה להתפתח המגמה גם בארץ.שיטת אחסון תלוית פרמטרים

חישוב מחיר אחסון תכולה משתנה בהתאם למספר פרמטרים:

  • עונות השנה- כמו בכל תחום, יש חודשים בשנה נחשבים יקרים יותר ויש חודשים זולים יותר.
    יש חודשים הנחשבים לעונת השיא והמחיר עולה בעשרות אחוזים.
  • תקופת האחסון- ככל שתשכירו לתקופה ארוכה יותר כך המחיר ירד. בדיוק כמו בתחומים אחרים, ככל שרוכשים כמות גדולה יותר ניתן להשיג מחיר זול יותר.
  • מיקום האחסון- עלויות השכירות לבעל המקום משתנה בהתאם למחיר למטר. כמו דירות, אזור המרכז נחשב יקר יותר מאזור הדרום וכך בהתאם עלויות האחסון בהתאם לאזור בארץ.
  • ניקיון ורמת תחזוקה- מקומות מסודרים, נקיים המתוחזקים היטב גובים מחיר גבוה יותר ממקומות מוזנחים, מלוכלכים וישנים.
  • מחיר ללא קשר לכל פרמטר- כל מקום רשאי לקבוע את מחירו ללא קשר לטיב ואיכות השירות.

כיצד לבחור חברת אחסנה?

אז לאחר שהסברנו לכם את כל הפרמטרים ואת שיטות האחסון כל שנותר הוא לבחור.
אין צורך לבדוק בכל הארץ. יש צורך למצוא גוף אמין שדואג לכל מחסורכם בעת מעבר דירה.
נכון שלבקש אמון זה דבר בלתי מתקבל על הדעת היום. לכן, התפתחה מערכת המלצות וחוות דעת לקוחות על חברות אחסון ועל חברות הובלה.

לאחר שתקראו המלצות וחוות דעת של גולשים תוכלו לשים את חפציכם בצורה הבטוחה ביותר המתאפשרת בעידן בו טכנולוגיה דיגיטלית התפתחה ואפשרה לנו לבחור בצורה הכי מושכלת שניתן.
מה עוד נוכל לעשות בכדי לסייע לכם להרגיש בטוחים? הגיעו אלינו, התרשמו בעצמיכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה